Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Jsem starší paní z menšího města v severních čechách. Pracuji na směny, doma "proháním" kocoury a posledního syna. Trochu fotím, čtu sci-fi a raději se hrabu v Pc než s domácími pracemi. 

Kdysi jsem chovala potkany s průkazem původu. 

**********************************************

Hry a starší paní...

Konečně jsem se vymanila ze skoro dvouleté závislosti a už nikdy nezačnu hrát hru typu Travianu.  Před časem se povedlo Péťovi mě zlákat, zaregistroval mě a já ho chtěla sprdnout, jenže jsem se koukla a už jsem byla chycená.  Travian je na více než rok hraní . . . . . . . . . . . . . . On-line hra Travian . . . . . . . pomohla jsem stavět div světa na S2, S12 po jeho uzavření s Travianem oficiálně skončila, bere to člověku spoustu času.  Pak mě synci zlákali na Speedy, ještě větší žrouty času. Na další speed už NEJDU.

Únor 2010:  Nikdy neříkej NIKDY.  Kamarád mě přemluvil na dual account na speedu. 2011 Další speed, tentokrát o účast v evropském turnaji - vybojovala jsem postup, ale už jsem nešla, fakt končím!

Únor 2012 - potomek odjel v neděli lyžovat. V pondělí mi od něj přišla SMS s heslem k účtu a ať jsem dual. Je to v čudu, zase jsem jak závislák.

Travian už nehraju ! ! !

**********************************************

. . .

 

Náhledy fotografií ze složky Travian